Türk İfşa

Kaşar Sena Türk İfşa

Merhaba, bu Türk İfşa mızda ünili orospu Sena’nın içeriklerini görüntüleyeceksiniz, Sena okuduğu özel üniversitede vermedik erkek bırakmamış, hatta bu ifşayı bize gönderen takipçimiz kendisini başka erkekle nudeleşirken yakalamış.

Geleceğin potansiyel Avcılar Escort adayıdır kendisi, Sena kadar kaşar bir kıza denk gelmek neredeyse imkansız diyor bu ifşayı bizlerle paylaşan takipçimiz. Sena her gün spora gider spordan gelip erkeklerle mesajlaşır ve tüm gün kendini siktirirmiş.

İfşa içeriğini görmek için butona tıkla!
İfşa içeriğini görmek için butona tıkla!

Yukarıda ki butona tıklayarak Mega.NZ üzerinden ifşanın tamamını izleyebilir veya indirebilirsiniz.

Aşağıdaki fotoğraflar önizleme görsellerdir, dahası için fotoğrafların yukarıdaki butona basınız, video ve fotoğrafların devamı oradadır.

Efsane Türk İfşa

Gerçekten efsane bir Türk İfşa bu içerik, içerisinde ki videolar ve fotoğraflar sizi arşa çıkartacak, ağzınıza layık bir ifşayı size sunmaktan gurur duyuyoruz, bu ifşayı yayın herkes faydalansın.

İfşa içeriği 21 fotoğraf ve 6 video’dan oluşmaktadır, devamı geldikçe paylaşım güncellenecektir, yaptığınız yorumlara göre tabii ki, isteğinize bağlı yani.

Türk İfşa
Türk İfşa

Bu Sena neden orospu?

Sena’ya orospu demek için birden fazla sebep olduğunu söyleyen takipçimiz Sena hakkında kısa bir hikayeye de yer vermemizi istemiş, takipçimiz Sena hakkında şunları söyliyor:

Ben Sena’nın eski sevgilisi, bu kaşarla çıkarken kendine aşık etti bildiğiniz, güven verdi ve git gide beni sömürmeye başladı, paraya ihtiyacı olan bir kız değil ailesinin durumu bayağı iyi yine de bana kendine hediyeler aldırttı, çok masraf ettirdi, her gezmeye çıktığımızda cüzdanım boşalırdı.

Yanlış anlaşılmasın tamam ben de özel üniversitede okuyorum ama Sena gibi zengin değil ailem, bu kaşar yüzünden birikimlerim bile gitti, bu orospuyla ciddi düşünecek kadar aptal olmakta benim hatam tabii, velhasıl kelam bu kaşar, güvenimi iyice kazandıktan sonra beni siklememeye telefonunu gizlemeye başladı, bir gün telefonunu zorla elinden aldım ve karşılaştığım manzara şoke etti beni, yanımdayken çocuğa nude atacak kadar orospu bu Sena, bitti zaten o gün, ben de bittim, ilişkimizde…

Demem o ki, güvenmeyin arkadaşlar, güvenmeyin… Bir orospu gelir hayatınızı siker atar, sevmeyin, kullandırtmayın kendinizi, elinizden geldiği kadar kendinize engel olun, kullanın atın kadınları ta ki karşınızda gerçekten sevmeye değer biri çıkana kadar, bu saatten sonra karşıma çıkar mı bilmem ama ne güvenim ne de umudum kaldı benim, saygılar, sevgiler.

Dostlar, arkadaşımız bunları yazarak içini dökmüş, Sena hakkında yorumlarınızı eksik etmeyin, bir diğer Türk İfşa içeriğimiz de görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir